RFID Peňaženka z brúsenej kože GreenBurry Vintage 1796-25

RFID Peňaženka z brúsenej kože GreenBurry Vintage 1796-25

Kód tovaru: 1796-25 RFID
Dostupnosť: DOČASNE VYPREDANÉ

Hodnotenie: 1 2 3 4 5 22.6
48,90 € s DPH

Nákupom získate 7 bodov

Špeciálna ponuka pre Vás

Informácie o produkte

Ponúkame vám pánsku peňaženku z prémiovej kože - s rfid ochranou proti odčítaniu dát z platobných a identifikačných kariet, vnútri 2 bezpečnostné priečinky - v strede obojstranný priečinok na zips, v priestore pre bankovky tetia zipsová priehradka navyše.
Výrobky z kolekcie GreenBurry sú vyrobené z kvalitnej kože ručným spracovaním. Matná povrchová úprava s efektom jemného mramorovania. Úprava kože rastlinnými prípravkami vytvára zvláštnu farebnú kombináciu v odtieňoch hnedej a béžovej - tzv. úprava VINTAGE s patinou antická hnedá.
KAŽDÝ VÝROBOK JE ORIGINÁL A JEHO VZHĽAD JE DANÝ ŠTRUKTÚROU KOŽE.

Tovar je dodávaný samostatne, bez vyobrazených rekvizít, ktoré slúžia na porovnanie veľkosti tovaru.
 
Vnútorné časti peňaženky: 
- priehradky pre platobné karty (8),
- priestor pre doklady (5),
- priehradky pre bankovky (2),
- puzdro na mince s patentom,
- skryté priehradky na zips.

Materiál - prírodná hovädzia koža,
úprava rastlinnými prípravkami (olejovaním, voskovaním) pre dlhotrvajúcu kvalitu a zvláštny povrchový efekt s patinou starožitného vzhľadu
vnútro - koža, textilná podšívka
Rozmer: v.10 x š.12,5 x hr.3
Balenie: krabička výrobcu

Farba: hnedá tmavá
Materiál : Pravá koža
Určenie: unisex
Balenie: bez krabičky

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 3.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 4.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Mohlo by Vás zaujímať