Vernostný system

1. Vernostný program.

Ďakujeme Vám, že ste si pre svoj nákup vybrali internetový obchod All4Men.sk. VERNOSTNÝ PROGRAM pre našich zákazníkov poskytuje tieto výhody:

Nákupom tovaru sa na Váš účet v e-shope pripíšu KREDITNÉ BODY (ďalej len body), podľa hodnoty  objednaného tovaru. Body môžu byť použité pri najbližšom nákupe, alebo sa môžu kumulovať pre neskoršie použitie. Konečná suma bodov získaných za objednaný tovar sa zobrazuje v záverečnom kroku objednávky, pred jej potvrdením.

Body majú platnosť 24 mesiacov od nákupu za ktorý boli získané a môžete ich v súlade s pravidlami uvedenými nižšie, využiť kedykoľvek a za akýkoľvek tovar, pokiaľ nie je uvedené inak. Napr. pri výpredajoch môže byť použitie bodov obmedzené. 

2. Hodnota bodov a ich využitie.

• za nákupy - podľa ceny tovaru - za každých 6.64 € na konte zákazníka pribudne 1 bod.

Každý 1 bod má hodnotu 0.17 €. Body sa vypočítavajú z ceny tovaru, aj zľavneného.
Príklad výpočtu: Cena tovaru je napr. 66,40 € - z tohto nákupu získate 10 bodov, čo je 10 x 0.17 € = 1.70 €.
Odpočítanie bodov sa uskutoční pri výbere spôsobu platby za tovar, pričom je možné zvoliť ľubovoľný počet svojich bodov. 

 

3. Všeobecné podmienky

• body môžu získať len zákazníci registrovaní v e-shope,
• body nie je možné vymeniť za peniaze, ani ich previesť na iného zákazníka,

• pokiaľ je objednávka stornovaná, body za objednávku sa nepripočítajú,

• body nie je možné započítať za poštovné,

• za objednaný tovar, ktorý je zaplatený čiastočne peniazmi a čiastočne  vernostnými bodmi  sa pripisujú nové body z hodnoty celého nákupu,

• za neprevzaté vrátené zásielky bude konto vernostných bodov znížené o skutočné náklady spojené s balným a poštovným, t.j. 20 - 30 bodov v závislosti od druhu zásielky (1.trieda, dobierka, poistenie tovaru a pod.) 

 

Prevádzkovaťeľ e-shopu All4Men.sk si vyhradzuje právo zmeniť podmienky udeľovania KREDITNÝCH BODOV bez predchádzajúceho ohlásenia. Prípadné zmeny budú uverejnené na stránke a kde sa s nimi môže oboznámiť každý nakupujúci. 

Prajeme Vám príjemný nákup v našom internetovom obchode.

 

Váš All4Men.sk

 

 

*Vernostný program v platnosti od 20.2.2011