RFID Elegantná kožená peňaženka JAPAN CAMEL ACTIVE

RFID Elegantná kožená peňaženka JAPAN CAMEL ACTIVE

Kód tovaru: 276.703.22
Dostupnosť: Expedujeme 22. 5. 2024

Tovar skladom, doručenie kuriérom do 24.05.2024
Hodnotenie: 1 2 3 4 5 22.7
59,95 € s DPH

Nákupom získate 9 bodov

Špeciálna ponuka pre Vás

Informácie o produkte

Kvalitná štýlová peňaženka CAMEL ACTIVE s bohatým a viac priestranným vnútorným usporiadaním. Peňaženka z kolekcie JAPAN z kvalitnej hovädzej kože s luxusnou povrchovou úpravou a luxusným dizajnom. Praktická veľkým  mincovníkom s vnútorným plochým priečinkom na karty alebo doklady a vonkajšou plochou priehradkou na zadnej stene. Vyhovuje aj pre starý formát osobných dokladov.

Zabudovaná RFID ochrana zabraňuje nechcenému čítaniu údajov o kreditnej karte tretími stranami a chráni tak pred krádežou identity. 

Kartové priečinky: 7
Dokladové priečinky: 7 (z toho 1 sieťovaný, 1 v mincovníku a 1 na vonkajšej zadnej strane)
Oddelenia na bankovky: 2
Mincovník (vnútri1 plochý priečinok pre karty alebo doklady 6-7 x10 cm)

ROZMERY:  v 12 x š 10 x 2,5-3 m
Materiál: kvalitná koža, spevnené prevedenie, hladký, miestami veľmi jemne vrásčitý povrch, zmatnená koža s jemným odleskom
Farebné prevedenie: hnedá koňak
Balenie v krabičke Camel Active.

 

 

Farba: hnedá
Materiál : Pravá koža
Formát dokladov: starý formát OP, VP
Mincovník: s mincovníkom
Určenie: pánska
Balenie: krabička Camel Active

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 3.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 4.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Mohlo by Vás zaujímať