Pánska peňaženka pre 10 kariet | GreenLand WestCoast 831-25

Pánska peňaženka pre 10 kariet | GreenLand WestCoast 831-25

Kód tovaru: 831-25
Dostupnosť: ODOŠLEME 28. jan 2021

Tovar skladom, doručenie kuriérom do 01.02.2021
Hodnotenie: 1 2 3 4 5 22.7
36,90 € s DPH

Nákupom získate 5 bodov

Špeciálna ponuka pre Vás

Informácie o produkte

Peňaženka z hladko brúsenej kože v tmavohnedom odtieni. Patentmi zopnutá časť pre karty a doklady s vyklápaním dohora. Formát aj pre doklady staršieho (väčšieho) typu. Balenie: krabička.
Prírodne upravený kožený výrobok s naturálnym povrchom. Každý výrobok má svoju jedinečnú štruktúru povrchu, miernu farebnú odlišnosť. Koža používaním prirodzene tmavne, získava patinu. 
 

VNÚTORNÉ USPORIADANIE:
- Priestranný mincovník 
1 kartovým priečinkom pod poklopom
Vyklápacia časť:
- 5 + 5
 prehradok na bankové karty + 1 dokladový priečinok (priehľadný)
- 2 dokladové priečinky
- 1 oddelenie na bankovky
 

ROZMERY: šírka 10,5 x výška 12,5 x hĺbka 2 cm
MATERIÁL: kvalitná a robustná byvolia koža v odľahčenom spracovaní, hebký povrch s ochrannou vrstvou a patinou, vnútri - koža, textilná podšívka

Určenie: pánska
Balenie: krabička GreenLand

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 2,99 € (dobierka plus 0,99 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 0,99 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 3,99 € (dobierka plus 0,99 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 0,99 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 6,99 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Mohlo by Vás zaujímať