Mini dvojdielna kožená peňaženka pre 1 kartu, RFID

Mini dvojdielna kožená peňaženka pre 1 kartu, RFID

Kód tovaru: 62660 WHITE
Dostupnosť: Expedujeme 27. 5. 2024

Tovar skladom, doručenie kuriérom do 28.05.2024
Hodnotenie: 1 2 3 4 5 22.4
18,95 € s DPH

Nákupom získate 2 body

Informácie o produkte

Praktická mini kožená peňaženka BRANCO - formát vhodný na bankovky aj max. hodonoty. Dvojdielna peňaženka s osobitným mincovníkom, kvalitná zmäkčená a vrásčitá koža, unisex prevedenie.
Menší formát peňaženky praktický do vrecka alebo do menšej tašky, vyhovuje bankovkám aj najväčších rozmerov - priehradka pre kartu pojme aj 3 karty, prípadne je možné uloženie v časti na bankovky. 

ČLENENIE:
- samostatný zipsový mincovník s 2 priehradkami
- 2 priečinky na bankovky  
- 1 priehradka na kartu (priestor aj pre 3 karty)

ROZMERY:  cca 10 x 6,5 x 3 cm
MATERIÁL: pravá koža 
vnútro: koža, textilná podšívka
FAREBNÉ PREVEDENIE: smotanová

 

Farba: smotanová
Materiál : Pravá koža
Formát dokladov: nový formát OP, VP
Mincovník: s mincovníkom
Počet kariet: 1
Balenie: voľné (sáčok)

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 3.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 4.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Mohlo by Vás zaujímať