MÄTA PIEPORNÁ 100% čistý esenciálny olej BEWIT 5 ml

MÄTA PIEPORNÁ 100% čistý esenciálny olej BEWIT 5 ml

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Informácie o produkte

Latinský názov: Mentha piperita
Použitá časť: rastlina
Pôvod: India
Metóda extrakcie: destilácia parou

Kvalitný 100% čistý esenciálny olej značky BEWIT z MÄTY PIEPORNEJ je osviežujúca, povzbudzujúca aróma so širokým spektrom účinkov a použitia - pôsobí sviežo, čisto, antibakteriálne, dezinfekčne, neutralizuje nepríjemné pachy, zanecháva príjemnú čerstvú vôňu pepermintu.
Difúzovanie, alebo inhalovanie mätového oleja zlepšuje náladu a zabraňuje depresii, energetizuje. Čistí myseľ, pomáha koncentrácii na daný zámer (Dr. Wiliam N. Dember z University of Cincinati zistil, že vdychovanie mätového esenciálneho oleja zvýšilo mentálnu presnost o 28%).

Je priaznivý:
- velmi energetizujúci, rozpúšťa pesimizmus, úzkosť, depresiu a povzbudzuje náladu
- k uvolneniu fyzického napätia
- prečisťuje vzduch
- silný antibakteriálny účinok (dezinfekcia čistenie povrchov)
- pre antiparaziticky účinok, výborný repelent (hmyz, mravce, šváby, myši, krysy)
- inhalovanie esenciálneho oleja znižuje bolesti hlavy, nevoľnosť, vytvára priestor k hlbokému dýchaniu, uvolňuje dýchacie cesty

Pre okamžitú arómu a zároveň zvlhčenie vzduchu v priestore postačí pridať vodu a pár kvapiek (2-3) vášho obľúbeného esenciálneho oleja do aróma difuzéra (difúzer ako zvlhčovač vzduchu zabraňuje vysichaniu pokožky a slizníc). Éterické oleje a silice pohlcjú pachy, zlepšujú kvalitu vzduchu (niektoré majú antibakteriálne, protivírusové, antiseptické účinky, odpudzujú hmyz) .

 

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 3.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 4.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Mohlo by Vás zaujímať

Pánske ponožky Meluto TATRASVIT 28-29
Expedujeme 13. júna 2024
2,80
CITRÓNOVÁ TRÁVA 100% čistý esenciálny olej BEWIT 5 ml
Expedujeme 13. júna 2024
8,28
CITRÓNOVÁ TRÁVA 100% čistý esenciálny olej BEWIT 15 ml
Expedujeme 13. júna 2024
16,89