Malá kožená peňaženka WestCoast 832-25, RFID

Malá kožená peňaženka WestCoast 832-25, RFID

Kód tovaru: 832-25
Dostupnosť: ODOŠLEME 27. marca 2023

Tovar skladom, doručenie kuriérom do 28.03.2023
Hodnotenie: 1 2 3 4 5 22.6
25,90 € s DPH

Nákupom získate 3 body

Informácie o produkte

Pánska kožená peňaženka - malý praktický formát na mince, hotovosť, karty a osobné doklady nového formátu. Priestor pre bankovky vyhovuje aj bankovkám najväčšieho rozmeru. Vhodná pre 2 osobné doklady nového formátu. 
Peňaženka v pevnom formáte vyrobená z kvalitnej byvolej kože v masívnom avšak odľahčenom prevedení.

Peňaženka vybavená RFID technológiou 
zabraňujúcou odcudzeniu dát a financií z Vašich platobných či bezkontaktných kariet. Poskytuje maximálnu bezpečnosť a ochranu proti čítačkám a zlodejom elektronických dát, podvodnému prístupu k osobným informáciám a údajom.

Rozmery: v 10 x š 9,5 x h 2 cm

Obsahuje:
- 7 priehradok na karty
- 1 priehľadné okienko (karta alebo osobný doklad nový typ) 
- mincovník so zipsovým uzáverom
- 1 priehradka pod mincovníkom (karta alebo osobný doklad nový typ) 
- 1 priehradka pod kartami (karta alebo osobný doklad nový typ) 
- priehradka na bankovky  

Materiál: pravá hovädzia koža - byvolia, masívne hrubšie prevedenie, odľahčená, úprava matná, hladko brúsená, vnútro - koža, textilná podšívka 
 

Farba: hnedá tmavá
Materiál : Pravá koža
Určenie: pánska
Balenie: krabička GreenLand

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 3.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 4.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru.