Luxusne voňajúca sviečka s dreveným knôtom CÉDROVÉ DREVO

Luxusne voňajúca sviečka s dreveným knôtom CÉDROVÉ DREVO

Kód tovaru: 3912
Dostupnosť: Expedujeme 19. júla 2024

Tovar skladom, doručenie kuriérom do 22.07.2024
Hodnotenie: 1 2 3 4 5 22.5
7,90 € s DPH

Nákupom získate 1 bod

Informácie o produkte

Aromaterapeutická sviečka s luxusnou vôňou BARTEK CANDLES® z kolekcie WOOD obsahujú prírodný sojový vosk a knôt z bukového dreva, ktorý sa pri horení nádherne leskne a syčí ako drevo v krbe. Cédrové drevo - CEDARWOOD -  sladká, teplá, drevitá vôňa zladená s arómami vedúcimi k meditácii, uvolneniu, pokoju. Vyrobené z čistých 100 %-ných éterických olejov v dekoratívnom masívnom pohári zo skla. Každá sviečka je ručne nalievaná v malých dávkach do nádoby.

Sviečka spája zaujímavé vonné kompozície - opísané ako upokojujúce a pomáhajúce vyčistiť myseľ - drevitá vôňa s aromatickými tónmi bergamotu, citrónovej trávy a tea tree čaju, ktorý uvoľňuje napätie. Perfektne zladené proporcie zaistia, že vás obklopí dlhotrvajúca a ušľachtilá vôňa doladená jemnými tónmi vlhkého machu. Všetky majú účinky na myseľ, nervovou soustavu a súčastne svaly, zmierňujú úzkosť, negativiitu. stres, napätie, podporujú relaxáciu, energiu, dobru náladu a viac. 

Pohár v zelenom smaragdovom odtieni vkusne doplní každú miestnosť v domácnosti alebo kancelársky interiér. 
Sviečka je balená v elegantnej papierovej krabičke. Váš ideálny darček pre každú príležitosť.

BALENIE: 150 g
ROZMER:  priemer 8 cm, výška 8,5 cm 
DOBA HORENIA: 40 hodín

Doba horenia: 40 hodín 25
Vôňa: aromaterapeutická

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 3.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 4.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Mohlo by Vás zaujímať

Luxusná sójová sviečka v skle GOD´S SPA BLISS
Expedujeme 19. júla 2024
7,90
Luxusná sójová sviečka v skle  ANTI-TOBACCO
Expedujeme 19. júla 2024
7,90
Luxusná sójová sviečka v skle PUMPKIN SPICE SEMI SWEET
Expedujeme 19. júla 2024
7,90
Luxusná sójová sviečka v skle PUMPKIN SPICE SEMI DRY
Expedujeme 19. júla 2024
7,90