Džínsový čierny opasok MOTOCYCLE 4 cm

Džínsový čierny opasok MOTOCYCLE 4 cm

Kód tovaru: 736-LOB-110
Dostupnosť: Expedujeme 22. 5. 2024

Tovar skladom, doručenie kuriérom do 24.05.2024
Hodnotenie: 1 2 3 4 5 22.5
28,90 € s DPH
Celková dĺžka ( obvod pásu + 15cm ) :

Nákupom získate 4 body

Informácie o produkte

Kožený opasok zn. MERCUCIOremeň s luxusným dizajnom v hadkej čiernej úprave. Hrubšia pevná koža v zmäkčenej úprave, extra flexibilný pre komfortné a príjemné nosenie - pružne sa prispôsobuje telesným tvarom a netlačí pri pohybe. Okraje s hladkým ukončením. Zapínanie pracky na kovový nit. Štýlová satinovaná pracka s reliéfnymi prvkami, ideálna na bežný deň.

Opasok je skracovateľný na požadovanú dĺžku. 

Pracka:
cca 5 x 8,5cm, so zapínaním na kovový nit do dierky remeňa, masívny kov (zliatina kovov), satinovaná, farby sivej s patinou
Remeň: šírka 3,8 cm, kvalitná hovädzia koža so zmatneným odleskom, hrúbka 0,3 mm

Optimálna dĺžka opaska: obvod pása + 15-20 cm
Dĺžka remeňa je skracovateľná: odskrutkovaním nitu sa uvoľní remeň a odreže prebytočná koža, vyrazí sa (vybíjacím kolíkom) nová dierka pre opätovné spojenie pracky s remeňom

 

Celková dĺžka ( obvod pásu + 15cm ) : 110 / 115 / 120 / 130
Materiál: pravá koža
Farba: čierna
Šírka remeňa: 3,8 cm
Určenie: pánsky
Balenie: voľné (sáčok)

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 3.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 4.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Mohlo by Vás zaujímať