Crossbody taška 30x19 HEDGREN vodoodpudivý nylon, USB kábel

Crossbody taška 30x19 HEDGREN vodoodpudivý nylon, USB kábel

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Informácie o produkte

Moderná športovo-elegantná crossbody taška 30,5 x 19,5 x 7,5 cm zn. HEDGREN priestranná a praktická pre formáty A5, tablet, príručné drobnosti a doklady. Nastaviteľný popruh na rameno a možnosťou jeho roztvorenia masívnou plastovou prackou. Hrubšie polstrovanie po celom obvode, vnútri sieťovaný priečinok na menší tablet do 9", USB kábel, ktorý umožňuje nabíjanie aj na cestách, vnútorné vrecko s RFID ochranou proti odčítaniu údajov z kariet a karabínka na kĺúče.
Vyrobená zo špeciálneho vodoodpudivého nylonu (podobný koženke) v exkluzívnom spracovaní. 
Kufríkový dizaj, taška si zachováva tvar aj bez vnútornej výplne, elegantné vnútorne prevedenie. Vnútri sieťovaný priečinok na menší tablet do 9". 

ČLENENIE:
1 predný priečinok zipsový 
stredná časť - jedna komora, vnútri postranný sieťovaný priečinok na zips 28x15 cm, priečinok zipsový s ochranou RFID, 2 otvorené vrecká na drobnosti, USB kábel
1 zadný priečinok zipsový

MATERIÁL: nylon (vodoodpudivý), podšívka - nylon
popruh - pevná hustotkaná textília 
ROZMERY: 30,5 x 19,5 x 7,5 cm
popruh na rameno - š. 3,8 cm x dĺžka do 95-170 cm
Váha: 360 g
Objem:4,4 l

Materiál: nylon
Farba: čierna
Dĺžka popruhu: 150 cm
Max. zaťaženie v kg: 2 kg
Určenie: unisex

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 3.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 4.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru.