Čašnícka peňaženka s držiakom LAGEN flamenco koža

Čašnícka peňaženka s držiakom LAGEN flamenco koža

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Informácie o produkte

Exkluzívny kožený 2-dielny set koženej peňaženky LAGEN a jej držiaka pre barmanov, čašníkov z hladkej kože. Set obsahuje: čašnícku koženú peňaženku a držiak na peňaženku.

Kožená čašnícka peňaženka LAGEN 51245 RED so zapínaním: priestranný model s celkovo 11 priehradkami a 2  mincovníkmi - vhodná pre väčšie množstvo mincí.
Pekné a priestranné široké vejárové otváranie.  

ROZMERY: v 9,5 x š 18 x h 4,5 cm

PRIEČINKY:
- 1 široký mincovník so zipsom
- 1 úzky mincovník so zipsom
- 6 širších vejárovitých priehradok 
- 3 ploché priehradky
- 1 priehľadný plochý priečinok
- 1 zadný vonkajší priečinok 

Materiál - pravá hovädzia koža, kvalitné spracovanie, hladké a mierne vráščité prevedenie, vnútro - koža, kvalitná podšívka, prevedenie - vystužené

Kožené puzdro na čašnícku peňaženku LAGEN 5167 RED: obsahuje pútko pre praktické zavesenie a nosenie na opasku (šírka opasku do 6 cm). Hlavný priečinok je vhodný na veľkú čašnícku peňaženku alebo na prenosný terminál.  Predná strana má kapsu na účtenky a kalkulačku a puzdro na perá.

ROZMERY:  v 22 x š 14 x h 3 cm 

ČLENENIE:

- hlavný priečinok na peňaženku v 14 x š 13 x h 3-4 cm
- menšie predné vrecko (výška 12 x šírka cca 7-8 cm x hĺbka cca 3 cm)
- 1 priečinok na perá  (2-3 ks)

MATERIÁL: pravá koža, nespevnené prevedenie, vnútro - brúsená koža

 

Farba: vínová
Materiál : Pravá koža
Mincovník: s mincovníkom
Určenie: unisex
Počet kariet: nemá
Balenie: bez krabičky
Hmotnosť: 340 g

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 3.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 4.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Mohlo by Vás zaujímať