BRANCO | Dámska dvojdielna peňaženka koňaková 70538

BRANCO | Dámska dvojdielna peňaženka koňaková 70538

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Informácie o produkte

Dvojdielna dámska peňaženka BRANCO. Praktické členenie - oddelený mincovník a dokladová časť. Formát na každý deň s uzatváraním zipsom aj kovovým patentom. 
Jemne krčivá povrchová úprava kože, pevný a oblý tvar jej dodáva na elegancii. Všetky vnútrrné steny mincovníka koženkové. Vhodná aj pre starší typ dokladov. 

ČLENENIE:
- 1 samostatný zipsový mincovník: 2 priehradky na mince
- samostatná časť s uzatváraním prackou: 2 oddelenia na bankovky, 10 priečinkov na karty (z toho 1 priehľadný dokladový al. kartový priečinok), 4 priehradky od kartami

Materiál: pravá koža v krčivej úprave
vnútri - pravá koža, koženka (mincovník), textilná podšívka  
Rozmery: 12,5 x 10 x 3,5 cm
Farebné prevedenie: hnedá koňaková

Farba: hnedá koňak
Materiál : Pravá koža
Formát dokladov: starý formát OP, VP
Určenie: dámska
Balenie: bez krabičky

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 3.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 4.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Mohlo by Vás zaujímať