Vonná sviečka WoodWick - Honeysuckle 85g

Vonná sviečka WoodWick - Honeysuckle 85g

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Informácie o produkte

Vonná sviečka s praskajúcim knôtom - Honeysuckle WoodWick, 85g

Zapáľte si doma jedinečnú sviečku Woodwick® s dreveným knôtom, ktorý pri horení krásne praská práve ako drevo v krbe . Kaskádové vetvy mäkkého oranžového a žltého zimolezu s jemnými akcentmi jazmínu. Top vône je zimozel. Srdce vône frezia a orgován. Základ vône je musk a pomarančový kvet. Táto sviečka Vám bude horieť a vatvárať príjemnú atmosféru až do 40 hodín.

Unikátny 100 % prírodný drevený knôt zaistí efekt verne praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň . Sviečka je ručne vyrobená v USA s použitím vysoko kvalitných voskov, kde významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50 % dlhšie ako parafín, je vyrobený z trvalo udržateľných zdrojov a je biologicky rozložiteľný.

Dizajnovo prepracovaná sviečka v sklenenej dekoratívnej dóze z ručne fúkaného číreho skla s mohutným dreveným vrchnákom a gumovým tesnením po obvode zabraňujúcim vyprchávaniu vône prináša ten najelegantnejší a najčistejší dizajn do klasických aj moderných interiérov. Drevené viečko navyše poslúži ako podstavec pod sviečku pri jej horení a chráni tak povrch nábytku.
 

Doba horenia: 40 hodín
Hmotnosť: 85 gr.
Vôňa: svieža
Farba: žltá krémová
Rozmer: 80 x 70 x 70 mm

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 3.00 € (dobierka plus 1.00 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 4.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Mohlo by Vás zaujímať

Aromaterapetutická sviečka REZANÉ RUŽE 300 g, drevený knôt
ODOŠLEME 28. septembra 2022
12,90
Vonná sviečka WoodWick VELVET TOBACCO 275 g kadidlo, slivky
ODOŠLEME 28. septembra 2022
22,90
Vonná sviečka WoodWick Amber Insence - Jantárové kadidlo 275g
ODOŠLEME 28. septembra 2022
22,90
Vonná sviečka WoodWick - SEASIDE NEROLI 275 g
ODOŠLEME 28. septembra 2022
22,90