Dámska zipsová peňaženka LAGEN na smartfón, karamelová

Dámska zipsová peňaženka LAGEN na smartfón, karamelová

Kód tovaru: 786-017 CARAMEL
Dostupnosť: ODOŠLEME 04.12.2023

Tovar skladom, doručenie kuriérom do 06.12.2023
Hodnotenie: 1 2 3 4 5 22.8
44,90 € s DPH

Nákupom získate 6 bodov

Špeciálna ponuka pre Vás

Informácie o produkte

Dámska kožená peňaženka LAGEN - veľký formát, uzatváranie na zips. Peňaženka s predným priečinkom uzatváraným na magnet - vhodným pre smarfón do rozmerov 16 x 7 cm.
Prevedenie z príjemnej kože v hnedej farbe v odtieni karamel. Náročné a precízne vypracovanie. 
Kvalitná, masívna a zmäkčená koža s mierne vráščitou povrchovou úpravou, bohatý úložný priestor na karty a hotovosť. 
Peňaženka je vhodná aj pre starší typ dokladov. Balená v krabičke. 

ČLENENIE:
- na prednej strane priestor 16 x 8 x 1 cm (rozpätie do 3,5 cm) na smartfón s uzatváraním poklopu na vnútorný magnet (telefón rozmerov max. 16 x 7 cm),
- 1 hlavný zipsový priečinok  - 1 mincovník na zips po celej dĺžke, 4 priehradky na bankovky, 12 priehradok na bankové karty a doklady, 2 otvorené ploché priečinky pod kartami na bankovky, účtenky a pod,
- 1 zadné ploché vrecko na účtenky a pod.- uzatváranie zipsom (jednostranné rozpätie do 6 cm).

Materiál: pravá koža - akostná v hnedej karamelovej farbe, zmäkčená, masívna, hladký povrch s vrásnením, príjemná na dotyk
Rozmery: 19 x 10 x 4 cm

Farba: hnedá
Materiál : Pravá koža
Určenie: dámska
Počet kariet: 12
Balenie: krabička výrobcu

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 3.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 4.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Mohlo by Vás zaujímať