Aróma sviečka EUCALYPTUS a SANTÁLOVÉ DREVO, drevený knôt

Aróma sviečka EUCALYPTUS a SANTÁLOVÉ DREVO, drevený knôt

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v ponuke.

Späť na hlavnú stránku

Informácie o produkte

Aromaterapeutická sviečka BARTEK CANDLES® z kolekcie SPA RETREAT s obsahom prírodného sojového vosku a knôtom z bukového dreva, ktorý sa pri horení nádherne leskne a syčí ako drevo v krbe.  EUCALYPTUS a SANTALOVÉ DREVO - dve orientálne drevité arómy vedú k meditácii a pokoju a sú jedinečné. Vyrobené z čistých 100 %-ných éterických olejov v dekoratívnej kryštálovej dóze. Každá sviečka je ručne nalievaná v malých dávkach do nádoby.

Sviečka spája omamné drevité arómy uvolňujúce stres, napätie, podporujú relaxáciu, energiu, dobru náladu a viac. Dóza s príklopom z masívneho skla vkusne doplní každú miestnosť v domácnosti alebo kancelársky interiér. 
Sviečka je balená v elegantnej papierovej krabičke. Váš ideálny darček pre každú príležitosť.

BALENIE: 150 g
ROZMER:  priemer 10 cm, celková výška 12 cm (výška po hornú hranu 6 cm)
DOBA HORENIA: 25 hodín

Doba horenia: 40 hodín 25
Vôňa: aromaterapeutická
Farba: biela

 

Všetky naše produkty vám odosielame čo najskôr od prijatia objednávky - a to na Slovensko aj do Českej republiky.  Objednávky, ktoré dorazia v pracovný deň do 12:00 vybavujeme ešte v ten deň a môžete ich čakať nasledujúci pracovný deň, ak asi vyberiete doručenie kuriérskou spoločnosťou. Ostatné objednávky vybavujeme spravidla nasledujúci pracovný deň.  Momentálne nám vybavenie trvá priemerne 1,8 dňa.

CENNÍK DOPRAVY SLOVENSKO

Slovenská pošta, zásielky pre SR

Zásielky Slovenskou poštou doručíme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky ( D+2 ). Objednávky prijaté cez víkend alebo sviatky do 3 pracovných dní.  Zásielku je možné prevziať na pošte alebo si ju nechať doručiť domov. 

SLOVENSKÁ POŠTA - zásielky doručované na poštu 
- tovar od 0.01 - 75,00 € - poštovné 3.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,01 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €) 

Kuriérska doprava, zásielky pre SR

- tovar do 75,00 € - 4.00 € (dobierka plus 1.10 €)
- tovar nad 75,00 € - poštovné zdarma (dobierka plus 1.10 €)


Kuriérske zásielky s tovarom skladom doručime do 2 pracovných dní. Tovar je doručený priamo na adresu bytu alebo pracoviska. Kuriérske zásielky na dobierku je možné uhradiť len v hotovosti priamo kuriérovi. 
 

CENNÍK DOPRAVY  -  ČESKÁ REPUBLIKA - Doručenie Slovenskou poštou

Poštové zásielky do ČR sú expedované až po realizácii platby prevodom na účet vo FIO Banke č.ú. 260 102 4146 / 2010 v českých korunách, alebo po online platbe platobnou kartou ( VISA, MasterCard, DinersClub a pod.). Cena za doručenie Slovenskou poštou je 7,90 €. Tovar na dobierku do ČR nezasielame. Zásielky do ČR doručíme do 5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet.
 

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť na adrese Volgogradská 13 Prešov ( budova PALA Centrum ) Prešov. Osobný odber je bez poplatkov, platbu je možné uskutočniť online na stránke e-shopu (platobná karta, TatraPay, VUB platby), alebo priamo v hotovosti na mieste pri prevzatí tovaru. 

 

Mohlo by Vás zaujímať

Luxusná sójová sviečka v skle GOD´S SPA BLISS
ODOŠLEME 06.12.2023
7,90
Luxusná sójová sviečka v skle GOD´S SPA Harmony
ODOŠLEME 06.12.2023
7,90
Luxusná sójová sviečka v skle  ANTI-TOBACCO
ODOŠLEME 06.12.2023
7,90
Luxusná sójová sviečka v skle ANGEL WINGS
ODOŠLEME 06.12.2023
6,90